Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/madit/domains/happen-to.com/public_html/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

START

KANAPY

LOKALE

MATERIAŁY

STOLIKI

HOCKERY

KRZESŁA

CHESTERFIELD

SOFY & FOTELE

KONTAKT

STOLIKI

STOLIKI

 

Stoliki wykonujemy w różnych rozmiarach, według indywidualnych zamówień.
Postumenty składają się z czarnej, brązowej, czerwonej, zielonej, niebieskiej, grafitowej lub chromowanej podstawy metalowej malowanej proszkowo, wypalanych w wysokich temperaturach, grubości 6 mm, z rur (nóg) w kolorach jak podstawy oraz chromowanych i  ramek do montażu blatu. Ponadto też dostępne są nogi kwadratowe.
Dzielą się na pojedyncze (podstawa o wymiarach 50 x 50 cm z jedną rurą),  na podwójne (podstawa stand. o rozmiarach 50 x 67,5 cm z dwoma rurami) oraz na postumenty o przedłużonej podstawie i większej ilości rur w zależności od indywidualnych zamówień - wielkości blatów.

wzory postumentów

Blaty wykonujemy z płyty laminowanej z kątami prostymi, zaokrąglonymi oraz okrągłe, pogrubione w całości do 36 mm.>

Obrzeże w kolorze blatu lub dowolnym lub w kolorze metal. (alu - szczotk. - pasuje do chromowych rur postumentów).

kolory blatów

tel.: +48 (34) 353 78 91
tel. kom: +48 600 871 907
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WSZELKIE PRAWA DO WYKONYWANIA KANAP
I POSTUMENTÓW /STOLIKÓW/ ZASTRZEŻONE!

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.